PhDr. Brigita Gašparová

Regresní terapie

 

I když jsem vystudovala jazyky, vždycky jsem se intenzivně zajímala o lékařství, léčitelství a bylinky. Na začátku devadesátých let mi přišla do rukou kniha francouzského autora Patricka Drouota Všichni jsme nesmrtelní. V knize se autor, fyzik, zabývá jak regresní terapií, tak i progresí do budoucnosti, a během řady let sesbíral velmi bohatý studijní materiál. Bylo to pro mě fascinující a cítila jsem, že tuto metodu chci podstoupit jednak kvůli sobě a jednak ze zvědavosti.

Trvalo však ještě pár let, než jsem se našla ten pravý kurz u ing. Andreje Dragomireckého. Již od počátku mě velmi ovlivnily události, které se tam děly, co lidé při regresích vyprávěli a jak se po regresi měnili před očima. Když jsem regresně pracovala s druhým člověkem, připadala jsem si jak detektiv, skládající spolu s dotyčným střípky příběhu prožívaného mentálně, emočně i fyzicky, na jehož konci byla syrová pravda a spolu s ní osvobození, poznání a často smích nebo radost. Tam jsem taky pochopila, že nic netrvá věčně a ze všeho je cesta ven. Měla jsem tu čest se setkat i s velmi komickými a jaksi mírně ironickými typy regresí, které se týkaly náboženství a jeho šíření, jakoby nám nebesa chtěla laskavou formou ukázat absurditu našeho konání tady na Zemi. Na kurzech tehdy byla legrace a velmi dobrá spolupracující atmosféra.

 

Homeopatie

 

Výsledky dobrého zásahu homeopatie jsem poprvé uviděla opět na kurzu regresní terapie, kdy jsem mohla srovnat, jak paní vypadala na začátku homeopatické léčby a půl roku poté – to už v mnohem uvolněnějším a veselejším stavu. To rozhodlo, že jsem se kromě regresní terapie přihlásila i na dvouletý kurz klasické homeopatie, doplněný ještě jednoletým kurzem medicínského minima a rovněž různými semináři.

 

Poté jsem se známým na sobě pomocí regresní terapie pracovala téměř každý týden po 6 let, sama jsem prošla mnohými odblokováními i prozřeními, i těmi, která bolí. Jsou však nesmírně cenná. Pochopila jsem, že každý z nás máme v sobě pravdivé záznamy všech svých životů, událostí, různých situací, nemocí i zážitků smrti. Zasuté vzpomínky však vedou dál i k zážitkům po smrti. Věci jsou však ještě složitější než papír snese. Homeopatika mi rovněž dopomohla k různým odblokováním na psychické, emoční i fyzické úrovni – musí se ovšem najít ten správný lék v daném čase na základě zákona podobnosti.

 

Regresní terapii se věnuji více než 22 let a homeopatii přibližně 19 let. 

Za tu dobu jsem s použitím těchto metod svědkem podivuhodných změn, které se dějí lidem, i když je cesta někdy trnitější. 

1 2 3 4 5